Koho hľadáme

Guilda prijme každého, kto má chuť brázdiť svet Cataclysm.

Aktuálny nábor:

Death Knight - Closed

Druid - dps

Hunter - closed

Mage - closed

Paladin - closed

Priest - opened

Rogue - opened

Shaman - closed

Warlock - opened

Warrior - closed

Šancu má každý, stačí zaujať.

Vedenie guildy
Guild master: Sabrinna

Officer: Simonne, Pelynka, Conlon

Bored? Let´s pull Algalon

Goto down

Bored? Let´s pull Algalon

Odoslať pre Lucka za Pi október 28, 2011 1:13 pm

Po mojom včerajšom príchode domov z práce, po tom, čo som poriešila domáce záležitosti, ma čakal instant invite na VoA 10, po VoA pár emblém-honičov dalo návrh na naxx 25. Veď čo, to dáme aj v 15 What a Face ... no mysleli sme si to, gilda failla na Gluthovi takmer v plnom počte Laughing . No čo, nie každý deň je nedeľa ako sa vravieva a včerajšok rozhodne pozitívny na raidovanie nebol. Poflakovali sme sa Dalaranom a inými krajmi, keďto mi vyskočila správa na skype od sovy alien Tak reku nebudeme sa správičkovať, dojdi za nami na TeamSpeak. Slovo dalo slovo a ejha 3 hodiny rano. V tom niekto vyslovil túžbu prerušiť afkovanie v Dalarane a zájisť dung, okej VH HC - Brnkačka. Šialenci ale nezostali pri HC a s výkrikom do tmy: "poďme zložiť Yogga" (áno bolo asi pol 4 ráno noob) sme si popožičiavali acc na skorigovanie jedného ID a vydali sa do UD. Podotýkam v počte 7 . Potom ďalší šialenec zo šialenej guildy: "Hele, nechcete se podivat k Algalonovi? Mám klič" hm .... Hádajte, čo nasledovalo.... Samozrejme No Remorse, ktorí algalona videli na videu v taktikách, sa s nadšením preportovali k StarTrek Bossovi a napínavo počúvali postup.

Banda 7(Cool ľudí o 4tej ráno pred resetom ID šaškuje u Algalona Aspoň sme sa pobavili, podiskutovali a bolo nám hej Smile Opäť jeden podarený večer (podarený neznamená že Algalon padol)

Znova prikladám video pre pobavenie Smile

Tento večer (ráno) nám síce vzal pár desiatok goldov, ale čo je to s porovnaním výsledného nadšenia a motivácie pre ďalší progres HM sign

Držím palce, teším sa a verte mi, túto bandu šialencov s podobnými nápadmi na dennom poriadku nie je jednoduché viesť, no napriek tomu som na No Remorse pod svojím nickom hrdá love1

I'm nobody.

For ever alone.
Lucka
Spammer
Spammer

Počet príspevkov : 1307

Character sheet
Meno: Tassa
Klassa: Shaman
Rasa: Drenai

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down