No Remorse
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Koho hľadáme

Guilda prijme každého, kto má chuť brázdiť svet Cataclysm.


Aktuálny nábor:


Death Knight - Closed

Druid - dps

Hunter - closed

Mage - closed

Paladin - closed

Priest - opened

Rogue - opened

Shaman - closed

Warlock - opened

Warrior - closed


Šancu má každý, stačí zaujať.

Vedenie guildy
Guild master: Sabrinna

Officer: Simonne, Pelynka, Conlon

Znova o schod vyššie

2 posters

Goto down

Znova o schod vyššie Empty Znova o schod vyššie

Odoslať pre Lucka Pi november 11, 2011 11:15 am

Po dlhšej odmlke sa znova hlásime o pozornosť a prinášame ďalší reporting z nášho diania v Ulduari. Opäť sme zabsoĺvovali relatívne úspšné ID v 25man raide. Napriek tomu, že tie HM pokusy nám občas zavaria práve "o chlp" chýbajúci v dmg, prechádzame si bossy opakovane a tešíme sa z každého itemu a emblému. Tak sme sa teda pustili do čistenia. Farmbossy už sponímať nebudem (aj keď iba na normál) ale padali relatívne slušne. Pár nováčkov si zopakuje taktiku na ďalšie ID, pár starých štruktúr si prestane sediet na ušiach a vyberie si slúchatká / repráky z prdele aby počul, že má zmiznúť s bombou od dmgerov do piač (však Caroline) a budem dokonalo spokojná.

Toto ID sme si dali záväzok, postúpiť u Freyi o úroveň vyššie keďže obe IDčká na 10man dali aspoň +1. Tak teda hurá na to... Blížila sa hodina konca raid time tak sme si počistili tú háveď okolo bossíkov u Freyušky. Následoval nejaký ten pád, ďalšie zdržania tak reku, pôdu máme pripravenú, nie je sa kam ponáhľať, počkáme si kým budeme mať plný raid (pár jedincov muselo ísť do postele so sprievodom vreskotu maminiek / priateliek).

Tak teda nové ráno, nový deň. S očakávaním sa teda skladal raid na pani Záhradníčku. Ja, klasicky, ako vždy keď sa teším na možnosť pridať ruku k dielu, som opät musela kysnúť v práci dlhšie, takže som nabehla domov až po X pulloch kedy bol už raid plný. S pobavením som počúvala TeamSpeak s progresom, myslela som si, že to bude horšie. Na to mi prišiel whisp od Llewy, že je grogy, či nechcem ísť. Tak reku nech ostane ešte na pull a že teda potom sa vymeníme. Doteraz nechápem ako mohol byť KO keď na naše počudovanie bol ten večer úplne triezvy Very Happy. Ale budiš. Netrpezlivo som očakávala whisp z DBM o wipe... a ako naschvál namiesto wipe prešiel guild chatom spam achievov za +2 Pekná práca, dáme ju znova (tentokrát snáď aj s mojou účasťou).

Znova o schod vyššie Freya2k

To, že jeseň nevplýva na krásu botanickej záhrady u Freyi dokazuje aj video, ktoré nám znova raz natočil Beregond. Beregonde +1 za pohľady cez koruny paliem Very Happy



Tak teda, čo ďalej s načatým večerom? Poďme aspoň 10. Tak teda dobre, po úvahách o tankoch a healoch k dispozícií sme to nejak žložili. Ja so skúsenosťami s tankovaním z naxu som teda nabehla do UD. Celkom sranda, vidiet bossfighty z úplne iného pohľadu (to by jeden nepovedal aké pekné boty niektorí bossovia nosia Very Happy) Keďže nás opäť trošku tlačil čas, tak sme bez hrotenia zložili XT HM, IC HM (ja samozrejme v strese čo za tanka robiť Very Happy tá nelfka tancuje krásne s debuffom, len škoda že sa utancuje na smrť), následoval Kologarn, kde mi trošku utekali addy, Aurya nás tiež kus potrápila, ale tak neporadíme si s jednou ženskou? Ďalší deň Thorim (obavy raidu, čo ja spravím v uličke Very Happy), ktorý mi daroval novú mace, skin teda nič moc ale tak lepšie než nič. A po pár pulloch Freyi +3 sme sa rozhodli ísť spať.

Napriek strate veľmi dobrého enha shamana Ethera sa držíme, s očakávaním a postupným navyšovaním vlastnej latky vstupujeme do každého nového IDčka.

Týmto dávam do pozornosti stále otvorený nábor. Kto má chuť pridať ruku k dielu nech neváha a píše na naše fórum Smile
Tešíme sa na Vás.
Lucka
Lucka
Spammer
Spammer

Počet príspevkov : 1307
Join date : 01.08.2011
Age : 36
Bydlisko : Bratislava

Character sheet
Meno: Tassa
Klassa: Shaman
Rasa: Drenai

Návrat hore Goto down

Znova o schod vyššie Empty Re: Znova o schod vyššie

Odoslať pre radioo Ut november 29, 2011 9:39 am

luci to bude dobrý Smile Very Happy ikdyž suck kissme ale na to že jsi UD tankovala poprvé tak se nikdo nemuže divit že ti utíkali Adi viz moje HC s Galothem Very Happy Very Happy nadával na mě Sad Sad ikdyž jsem nevěděl co dělám ale už si začínám zvykat..
radioo
radioo
Prispievateľ
Prispievateľ

Počet príspevkov : 50
Join date : 20.10.2011
Age : 28

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.